Фото-конкурс (instagram)

Опубліковано: 06.12.2016

Супер-новина для наших замовників, їх сімей та друзів. Особливо для тих, хто любить фоткати і постити в інстаграм.

Починаючи з грудня цього року (2016) в нашому інстаграм (https://www.instagram.com/kvitna/) - стартує щомісячний конкурс на найбільш вдале фото букета Квітна. Переможець отримує фруктовий або овочевий букет в подарунок! (Хто пропустив - так, ми робимо букети з фруктів і овочів - новина про це)

Правила участі

Вам доставили наш букет? В захваті? Відмінно! - Сфотографуйте букет (1) - опублікуйте фото з букетом у себе в інстаграм (2) - згадавши нас @kvitna (3) - і поставивши хеш-тег конкурсу #kvitnandecember (4) Визначаємо переможця - в 1 п'ятницю наступного місяця. Журі публікує у себе на акаунті фото переможця, відзначаючи в пості аккаунт автора фото.

А тепер найцікавіше - хто ж визначає переможця?

Представляємо журі - відомий у Львові (і особливо за його межами) професійний фотограф Борис Гудима (@bhudyma). Кожен повинен займатися своєю справою і робити це краще за всіх. Ми створюємо мабуть кращі букети в нашому місті (так, ми дуже скромні), але оцінювати фотографію - довіряємо тим, хто в них експерт. Хто ще має право судити про фото, як не визнаний лідер весільної фотографії, що збирає на майстер-класи повні групи слухачів з різних країн.

Хто може стати учасником?

Важливий момент, подати фото на конкурс може не тільки замовник і / або одержувач букета, але і будь-який, хто опинився поруч з нашим букетом і мав можливість красиво його "клацнути". Отже, головні критерії прийняття фото до участі в конкурсі: - авторська фотографія - наявність на фото нашого букета (ми його точно ж дізнаємося, повірте) - наявність згадки @kvitna і хештег #kvitnandecember

Вдалого Вам кадру!

P.S. І так, кожен місяць - новий хештег, здогадалися?

Замовлення букета в 1 клік