Доставка

Умови доставки букетів і композицій з квітів

  1. Ми доставляємо букети з квітів та композиції по Львову. Вартість доставки на Вашу адресу запитуйте у нас. Зазвичай це 80 грн, в віддалені райони Львова - доставка може бути дорожче. Замовлення понад 2000 грн - доставляємо безкоштовно в межах міста.
  2. Так само забрати замовлення можна в нашій майстерні в центрі Львова за адресою: Львів, вул. Турецька, б. 2 (Контакти).
  3. Можлива доставка в неробочий час (наприклад пізно ввечері, вночі або дуже рано вранці), вартість нічний доставки 300 грн. Нічна доставка можлива для попередньо замовлених і оплачених букетів..
  4. Можлива доставка в інші міста, подробиці та умови уточнюйте у нас за телефонами +38 (098) 0584862 або +38 (032) 2903105.

Для найуважніших невеликий бонус - ми можемо доставити Ваш букет абсолютно безкоштовно, при будь-якій сумі замовлення.

Як ще отримати безкоштовну доставку букета?

  1. Ми доставимо квіти безкоштовно по Львову - якщо Ви замовляли букет в цю дату - 1 рік тому (або 2, або 3 - як летить час). Ви швидше за все отримали від нас смс про безкоштовну доставку, або самі повідомили про це нам (якщо смс-ки не було).
  2. Ви залишили відгук про нашу роботу, згадали про нас в соціальних мережах, розмістили фото нашого букета, відзначили наш профіль. Повідомте нам про це і отримаєте безкоштовну доставку.
Замовлення букета в 1 клік