Замовити букет по телефону:

+38 (068) 2960995

Написати у месенджер:

Замовити безкоштовний дзвінок

+38 (032) 2903105  Львiв, Левицького, 11

Доставка

Умови доставки букетів і композицій з квітів

  1. 🚀 Доставка по Львову. Ми доставляємо букети з квітів та композиції по Львову. Вартість доставки квітів на Вашу адресу запитуйте у нас. Зазвичай це 100 грн, в віддалені райони Львова - доставка може бути дорожче. Вартість доставки по районам Львова - нижче в таблиці. Замовлення понад 2000 грн - доставляємо безкоштовно в межах міста. 
  2. 🏪 Самовивіз. Так само забрати замовлення можна в нашому магазині в центрі Львова за адресою: Львів, вул. К. Левицького, б. 11 (Контакти).
  3. 🌃 Нічна доставка. Доставляємо квіти цілодобово, тому можлива доставка в неробочий час (наприклад пізно ввечері, вночі або дуже рано вранці), вартість нічний доставки 300 грн. Нічна доставка можлива для попередньо замовлених і оплачених букетів.
  4. 🎄 Свята. Умови доставки в святкові дні (Різдво, Новий рік, Великдень, 8 березня, День Святого Валентина (14 лютого), День Матері) - уточнюйте у нас. Ціна доставки може бути значно вище. Можлива зупинка прийому замовлень на доставку - в святкові дні.
  5. Доставка по Україні. Можлива доставка в інші міста Львівської області та інші міста України, подробиці та умови уточнюйте у нас за телефоном: +38 (068) 2960995.

 

Район

Вартість доставки

Центр і прилеглі райони 100 грн
Сихів 120 грн
Аеропорт, Сокільники (Кінг Крос, Голодний Микола) 150 грн
Рясне, Рясне 2 180 грн
Брюховичі 200 грн
Винники, Підрясне 250 грн

 

Для найуважніших невеликий бонус - ми можемо доставити Ваш букет абсолютно безкоштовно, при будь-якій сумі замовлення.

Як ще отримати безкоштовну доставку букета?

  1. Ми доставимо квіти безкоштовно по Львову - якщо Ви замовляли букет в цю дату - 1 рік тому (або 2, або 3 - як летить час). Ви швидше за все отримали від нас смс про безкоштовну доставку, або самі повідомили про це нам (якщо смс-ки не було). Пропозиція не поширюється на "квіткові" свята - 14 лютого, 8 березня.
  2. Ви залишили відгук про нашу роботу, згадали про нас в соціальних мережах, розмістили фото нашого букета, відзначили наш профіль. Повідомте нам про це і отримаєте безкоштовну доставку.
Замовлення букета в 1 клік