Замовити букет по телефону:

+38 (068) 2960995

Написати у месенджер:

Замовити безкоштовний дзвінок

+38 (032) 2903105  Львiв, Левицького, 11

Гарантії

Що ми можемо Вам гарантувати?

  • Якість, свіжість квітів?
  • Відповідність букета зображенні?
  • Розмір букета?

Все набагато простіше!

Наш підхід трохи інший і дуже простий для розуміння.

Ми гарантуємо, що букет Вам сподобається. Наші букети не залишають байдужими, тому що мають високий дизайн.

Ми гарантуємо, що Ви і Ваше замовлення дійсно важливі для нас. Незалежно від бюджету. Якщо не сезон для деяких квітів в складі вподобаного Вам букета ми постараємося запропонувати заміну, або вибрати зовсім інший формат букета. Якщо букет потрібен тут і зараз а ми не можемо Вам допомогти ми завжди порадимо колег. Зазвичай у відповідь ми отримуємо подяку і клієнт наступного разу звертається до нас знову!

А що якщо ...

Всяке буває. Ви замовили букет — і раптом він не подобається Вам (або одержувачу)?
Не важливо з якої причини — Вам навіть не потрібно її нам пояснювати.
Просто поверніть нам букет в день отримання і ми повернемо Вам оплату — повністю.
Так, ми компенсуємо Вам всі витрати, в тому числі на доставку.
І зверніть увагу — в цей же день.

Ніяких ризиків, повна впевненість в Квітна, чи не так?
Але неможливо гарантувати все-все так не буває, і той хто запевняє у протилежному, як правило лукавить...

Що ми Вам не можемо гарантувати:

1. Доставку квітів по Львову до точного часу. Якщо Ви не замовили послугу доставки до точного часу (ціна 300 грн). Особливо, якщо це година пік вечір до кінця робочого дня або ранок. Ми можемо Вам гарантувати що ми будемо дуже-дуже старатися. Якщо ж Вам принципово точний час доставки - скористайтеся спеціальною послугою.

2. Що букет буде точнісінько, як на картинці (чому так дивіться в описі кожного букета). Ми залишаємо за собою авторське право змінювати склад букета, керуючись власними міркуваннями про композицію та стиль. Ми погодимо заміну, ще на стадії прийому замовлення, якщо мова стосується базисної квітки, але не зможемо обговорювати кожну квіточку в складному, авторському букеті (а у нас саме таких букетів більшість, адже це наша спеціалізація).

3. Розмір, вага, точна кількість фруктів в фруктовому букеті або повна кількість квіток в складному букеті з квітів. Буває нам задають такі питання, скільки буде на вагу фруктовий букет або скільки штук кожного з фруктів ми поставимо. Ми не знаємо заздалегідь. Основна мета: створити композицію відповідно до задуму автора і ми залишаємо за собою авторське право — варіювати ці параметри. На виході чудовий букет.
Примiтка: звичайно, якщо мова про монобукети наприклад 51 троянда або про базисну квітку (наприклад Ви хочете принципово 19 півоній з поєднанням з іншими квіточками) в цьому випадку кількість не піддається сумніву.

4. Що зробимо Вам букет з 3-5-7 троянд. Навіть якщо Ви готові оплатити мінімальну вартість замовлення в 700 грн (букети з квітів від 700 грн). Причина проста: ми не можемо гарантувати що це буде вау-букет, а іншими ми просто не займаємося. Тому ймовірно що за таке замовлення ми не візьмемося, адже головне не гроші. Мінімальна сума замовлення (700 грн) діє для інтернет-магазину, приїхавши в наш магазин (Львів, вул. К. Левицького, 11) Ви можете купити навіть 1 троянду без обмежень.

5. Що букет простоїть певну кількість днів. Свіжість квітів не гарантує їх довгостійкість. Букет з однієї і тієї ж квітки в різних приміщеннях може простояти зовсім різний час, тому як у кожного приміщення свій мікроклімат (температура, рівень вологості, відсутність або наявність провітрювання і протягу, освітленість, наявність прямих сонячних променiв).

Замовляємо букет з гарантією того, що він Вам сподобається?

Якщо ще не обрали свій букет — ось найпопулярніші розділи сайту, то, чим ми пишаємося найбільше:

Для замовлення букета з доставкою можна просто зателефонувати нам! Навіть не помітите як зробите замовлення — без зайвих дій.

+38 (068) 2960995

Замовлення букета в 1 клік