Флористика - навчання, школи та курси флористів у Львові - Kvitna

Замовити букет по телефону:

+38 (068) 2960995

0682960995

Замовити букет по телефону:

з 9:00 до 21:00 щодня

або

Безкоштовно з мобільних та міських телефонів України, або

Замовити безкоштовний дзвінок

або

Тицьніть, щоб подзвонити у зручний месенджер:

Месенджери та колбекНаписати

Тицьніть, щоб написати у зручний месенджер:

Або напишіть за номером: +380980584862

Або відскануйте QR-код:

Замовити безкоштовний дзвінок

+38 (032) 2880367

0 800 33 59 65

 Львів, Л. Курбаса 7

Флористика навчання

Курси флористики - або як вибрати де у Львові вчитися створенню дійсно стильних букетів в 2024-2025 році?

Як це бачимо ми. Як ми робили самі, коли починали.

Потрібно вибрати для себе майстра. Студію або флориста, чиї букети є для Вас орієнтиром. Взяти від нього все те, що потрібно Вам і йти далі. Розвиваючись саме в тих напрямках, стилях і техніках, які близькі Вам.

В Україні кілька шкіл флористики. На який курс піти вчитися саме Вам - вирішувати Вам.

Як працюємо ми

Ми відрізняємося своїм підходом, ми не ставимо перед собою мету стати потоковим проектом, навчити всіх флористів України і зайняти певний % на ринку навчання.

  1. Ми не набираємо великі групи. До речі ми взагалі не набираємо групи. Навчання в Квітна носить індивідуальний характер.
  2. В нас немає програми навчання. І не буде. До нас приходять учні на різних етапах свого професійного розвитку. Хтось тільки замислюється про роботу з квітами, в даний момент в декреті або працює в іншій галузі. Хтось хоче прокачати технічні навички складання розлогого букета. Хтось в пошуках перезавантаження і нового вхгляду, натхнення. А хтось хоче зрозуміти роботу з кольором, нюанси колористики в роботі з квіточками. Не може бути якісного курсу для всіх, якщо тільки мова не йде про сотні годин теорії та практики. Але у нас і у Вас швидше за все немає на це часу.
  3. Віддаємо перевагу "перлинам". Так, ми навчилися бачити в людях зернятко таланту, тому ми не беремо всіх бажаючих. Існує чимало місць, де є можливість записатися на курс для кожного бажаючого. Ми можемо Вам порекомендувати, якщо наша співпраця не складеться - не проблема.
  4. Ми шукаємо учня, якому індивідуально допоможемо розкрити талант. Знайти власний стиль. 

Чому ми навчаємо?

Вивчимо різні актуальні і поки не поширені техніки створення стильних букетів. Упаковка букету. Навчимо працювати в форматі квіткових композицій, роботі з текстилем. Принципам і правилам складання шикарних квіткових кошиків.

Особлива ставка робиться на допомогу в пошуку власного стилю. Ми не вчимо робити конкретний букет (вірніше вчимо, але мета не в цьому). Так само в процесі навчання велика увага приділяється спілкуванню з клієнтом, психології збірки букета в присутності покупця.

Поділимося секретами збільшення середнього чека без агресивного продажу та нав'язливості. Розповімо про особливості створення букета для різного одержувача. Образ, стать, вік.

Скільки коштує навчання - ціна курсів з флористикі

Ціна індивідуального навчання флористиці в Kvitna - 3000 грн/день. Формат навчання - поєднання теорії і практики в реальному квітковому магазині.

Скільки буде потрібно днів для навчання? Неможливо оцінити заздалегідь шлях, коли ніхто не знає кінцевий пункт. Ми рекомендуємо почати з 2-3 занять, буде зрозуміло, чи підійде Вам наш формат, чи будемо ми розуміти один одного. Після, виходячи з Ваших успіхів а так само поставлених реалістичних цілей вже можна буде оцінити, скільки буде потрібно занять.

Як відправити заявку?

Напишіть нам на пошту info@kvitna.ua, розкажіть про себе, надішліть приклади Ваших робіт.
У Вас може поки взагалі не бути досвіду у флористиці, навіть якщо Ви не зібрали за своє життя жодного 1 букета, але є завзяття і вогник - надсилайте свої роботи з інших напрямків. Людина з потенціалом видно здалеку.

Ми залишаємо за собою право відповідати тільки тим, хто нас зацікавить, тому просимо поставитися з розумінням.

 

 

Чим ми відрізняємося від інших шкіл флористики?

Звичайно важливі академічні знання, важливе розуміння різних технік створення букетів і композицій. Цьому потрібно вчитися, щоб назвати себе кваліфікованим Професіоналом.

Ми - флористи практики. Ми ж вчимо створювати красиві, дизайнерські букети, яким говорять "ах" при отриманні, в які закохуються, які подобаються людям, і які купують. Тому перш, ніж читати довгий список регалій і сертифікатів викладачів, просто погляньте на букети, створені викладачами, майстрами, які будуть Вас навчати.

Подивіться на наші роботи, щоб вирішити, чи хочете Ви навчатися флористики у Львові - в Квітна: