Про Kvitna - Львівська висока квіткова кухня. Історія, команда

Замовити букет по телефону:

+38 (068) 2960995

0682960995

Замовити букет по телефону:

з 9:00 до 21:00 щодня

або

Безкоштовно з мобільних та міських телефонів України, або

Замовити безкоштовний дзвінок

або

Тицьніть, щоб подзвонити у зручний месенджер:

Месенджери та колбекНаписати

Тицьніть, щоб написати у зручний месенджер:

Або напишіть за номером: +380980584862

Або відскануйте QR-код:

Замовити безкоштовний дзвінок

+38 (032) 2880367

0 800 33 59 65

 Львів, Л. Курбаса 7

Про нас

Про нас

Kvitna – це висока квіткова кухня. Тому Квітна це не просто про квіти. І не просто про сервіс.

Історія компанії

Перші букети у далекому 2015 року готувалися на квартирі, Ну а власне сама магія перетворення набору квітів у дизайнерські букети відбувалася на звичайній кухні. Як і багато квіткових студій, перші клієнти Квітна це наречені. Ми пам'ятаємо про Вас, наші дорогі :) Зараз наша спеціалізація – це доставка квітів по Львову. Надзвичайні, вишукані букети та композиції для будь-якого приводу і без нього.

Наші цінності, місія, девіз чи як це взагалі зветься?

Перелічимо у порядку логічної послідовності.

1. Поважати свого клієнта.

Не дивлячись на те, що ми про високий флористичний дизайн, ми завжди ставимо завдання клієнта на 1 місце. Ми дійсно цінуємо та поважаємо Вас. А решта аспектів нашого бізнесу розглядається лише через призму пункту номер 1.

2. Не підвести свого клієнта.

Для багатьох львівських (і не лише) сімей ми сімейний флорист. Ми супроводжуємо сім'ї в різні моменти, від Вашого знайомства - букета на перше і наступні побачення. Букети на день народження. У певний момент ми створюємо для Вас букет нареченої. А потім прекрасні та ніжні композиції на народження малюка. Є ще багато приводів, коли надзвичайний букет від Kvitna буде доречним (Приводів для квітів так багато, що ми створили для Вас квітковий календар свят, там і дні ангела (іменини), професійні свята України. Ви не пропустите нічого – користуйтесь!). І ми з Вами, ми не можемо Вас підвести в жодному разі.

3. Дивувати свого клієнта.

У найкращому значенні слова. Передбачати, і постійно, постійно дивувати. Ось тільки тут починається про високий флористичний дизайн. Тільки тут вже місце про рівень нашого сервісу. Тільки тут доречно згадати про інновації та нові для квіткового ринку країни послуги, як, наприклад, цілодобова трансляція холодильника для вибору квітів. Як, наприклад, онлайн-вітрина з готовими букетами, які вже не потрібно погоджувати, складання яких вже не потрібно чекати. Букети, які вже не вимагають заміни квітів за складом. Які на 100% відповідають фотографії. Які можна доставити майже миттєво. Хто має ще таке у Львові, в Україні?

Можна довго розповідати про наші плюси, але слова тут особливо не потрібні. Просто подивіться наші букети, їх вже 3500+. Почитайте відгуки про нас в Google, їх вже більше 500. Просто спробуйте попрацювати з нами, і Ви не пошкодуєте.

Ми поважаємо, ми цінуємо, ми дивуємо та не підводимо.

Наша команда

Персонал, наші квітночки. За 8 років роботи з нами встигли попрацювати дуже різні та цікаві люди. Хтось працює з нами роками, майже з моменту заснування, хтось заскочив ненадовго, але ми цінуємо Всіх, хто робив разом з нами Ваші посмішки, посмішки на обличчях наших отримувачів. Хто не підводив, цінував і поважав Вас.

Хто робитиме це знову і знову.

Що далі?

  • Вибрати свій букет серед вільних. Вільні букети, щойно зібрані, 100% відповідні фотографії, з актуальною ціною - позначені зеленим бейджиком Онлайн-Вітрина. Щойно продані букети ми помічаємо червоним бейджиком Щойно проданий. Поспішайте вибрати найкрасивіший букет.
  • Зайти до нас у гості. Звичайно, якщо Ви зараз у Львові. Гарні квіти теперь у самому центрі міста, за адресою: вулиця Леся Курбаса, 7.
Замовлення букета в 1 клік